MÖBLER / Soffor / Soffa 9952074
*
nr 995 2074
Soffa
skinn, 1960-tal, längd: 192 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:59:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 21:26:05
1
300 kr
8/11 21:27:34
2
350 kr
9/11 19:38:18
3
450 kr
12/11 08:15:09
4
600 kr
14/11 21:11:36
5
600 kr
14/11 21:11:36
4
600 kr (Budbetjänt)
14/11 21:12:16
5
800 kr
16/11 13:15:46
6
1.200 kr
16/11 16:23:32
7
2.200 kr
16/11 16:55:58
8
1.400 kr
16/11 16:55:58
7
1.500 kr (Budbetjänt)
16/11 17:25:08
6
2.000 kr
16/11 17:25:08
7
2.200 kr (Budbetjänt)
16/11 17:39:51
6
2.600 kr
16/11 19:54:49
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: läder skinn soffa soffor
-
6180 Soffa
3-sits, klädd med Bakertyg, Lotus. Längd: 200 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:44
-
6117 Soffa
röd velourklädsel. Längd: 205 cm. Djup: 86 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:52
-
6131 Soffgrupp
3 delar, Rotting, Soffa+ fåtölj + bord med glasskiva
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
*
Soffa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2074
Soffa
skinn, 1960-tal, längd: 192 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 21:26:05 | 1 | 300 kr |
8/11 21:27:34 | 2 | 350 kr |
9/11 19:38:18 | 3 | 450 kr |
12/11 08:15:09 | 4 | 600 kr |
14/11 21:11:36 | 5 | 600 kr |
14/11 21:11:36 | 4 | 600 kr (Budbetjänt) |
14/11 21:12:16 | 5 | 800 kr |
16/11 13:15:46 | 6 | 1.200 kr |
16/11 16:23:32 | 7 | 2.200 kr |
16/11 16:55:58 | 8 | 1.400 kr |
16/11 16:55:58 | 7 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
16/11 17:25:08 | 6 | 2.000 kr |
16/11 17:25:08 | 7 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
16/11 17:39:51 | 6 | 2.600 kr |
16/11 19:54:49 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: läder skinn soffa soffor
-
6180 Soffa
3-sits, klädd med Bakertyg, Lotus. Längd: 200 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:44 -
6117 Soffa
röd velourklädsel. Längd: 205 cm. Djup: 86 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:52 -
6131 Soffgrupp
3 delar, Rotting, Soffa+ fåtölj + bord med glasskiva
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55